takipsan

Vizyonumuz Türkiye’de RFID ve benzeri teknolojileri kullanan ürünlerde ve sunucu desteği ile çalışan sistemlerde birinci sırada yer alan, Avrupa ve diğer kıtalarda da önde gelen firmalardan biri olmaktır.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, sürekli değişen ve gelişen ileri teknolojileri kullanma gücümüz ile, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler geliştirip üreterek, kullanım kolaylığı, konforu, güvenilirliği ve güvenliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak temel misyonumuzdur. Faaliyetlerimizde sürdürülebilir ve kararlı kazanç temelinde hareket ederken, çalışanlarımız, toplumumuz ve tüketicilerimizin sağlığına önem ve sosyal sorumluluğa değer veren, çevreye saygılı bir firma olarak var olacağız.

LogoIMG_1_ORJ

Vega elektronik güvenlik sistemleri bilgi-işlem teknoloji çağında dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde uygulamak elektronik güvenlik konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretmek bilgi çağının getirdiği bu küreselleşme karşısında iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 2000 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.

Elektronik güvenlik sektöründe rakiplerinden sıyrılarak hedeflerini büyüten Vega Güvenlik müşteri odaklı yaptığı çalışmalarda ev-işyeri güvenliğinde birçok başarılı projeye imza atmıştır.